Świąteczny tydzień I.

Świąteczny tydzień I.

Pierwszy świąteczny tydzień za nami.. wyjątkowy tydzień, w którym wyjątkowo czas mi przeciekał przez palce;).. musiałam ogarnąć Skrzacie sprawy;), przygotować słodkości na kiermasz szkolny oraz  pierwsze świąteczne wpisy blogowe. W ten weekend miałam zjazd na uczelni, który wymagał ode mnie odpowiedniego przygotowania również.. A poza tym, działo się nasze codzienne życie, wirusy, katary itd.. nie ma taryfy ulgowej:)  Ogólnie.. dobrze, że już dziś niedziela;) 2 Niedziela Adwentu.. Zapraszam na migawki z minionego tygodnia..

1.Ciasteczka pomarańczowe, przepis znajdziecie tutaj// 2.Pierwsze kruche ciasteczka w tym sezonie;) dla Skrzata:) Upiekliśmy też pierniczki, bo potrzebowałam do babeczek na kiermasz, poza tym Skrzat zlecił Dzieciom takie zadanie;)//3. Dzieci przygotowały słodkości i kartkę powitalną dla Skrzata:)//4. Sesje świąteczne czas start!

1.Skrzat Helpik pojawił się 1 grudnia i tym samym rozpoczął magiczny czas w naszym domku.//2. Mama też lubi skrzaty, nawet jednego takiego poczyniła..;)//3. Słodkości na kiermasz♥//4. Pierwsza część świątecznych książek dla dzieci już na blogu. „Przyprawę do piernika”  i kilka innych opisałam tutaj

Wczoraj ubraliśmy choinkę, a po zakończonej pracy- czekolada na ciepło:)

1 i 2. Początek tygodnia i spacer w mroźny dzień, więcej zdjęć tutaj// 3.  W przerwie między wykładami- kawka z ciachem urodzinowym od Teścia.// 4. Mistrzostwa Świata i mecz Polska- Francja. Dziś chyba wszyscy żyli tym meczem..;) 1 honorowy też się liczy:)

   2 świeca adwentowa.. a w tle choinka.. kocham ten czas..

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *