Świąteczny tydzień III

Świąteczny tydzień III

Dni mijają niepostrzeżenie.. Dziś zapaliliśmy 4 świecę adwentową..niebawem Wigilia!

Zostawiam krótkie migawki minionego świątecznego tygodnia..od jutra nowy tydzień, nowe możliwości.. zaczyna się nauka zdalna..może być ciekawie;) No i ..coraz bliżej Święta..;)a co za tym idzie- świąteczne przygotowania..

1. Ozdabianie pierników, 3 porcja, bo Zosia robiła domek z piernika, który możecie zobaczyć tutaj// 2. Zadanie od Skrzata- dzieci musiały zrobić choinkę 3d;) //3. Podczas tworzenia dla was wpisu na blog..// 4. Spacer jeszcze w zimowej aurze;)

U siostry w ogrodzie (zdj. 1 i 4)//2. A po spacerku po zimowym ogrodzie, „mała” kawka;)//3. „Herbata na dobry humor”..najlepsza jaką w życiu piłam..podana we włoskiej restauracji..wspomnienie wypadu z koleżankami.

Słuchamy świątecznych piosenek dla dzieci, podczas przygotowywania biszkoptu na tort:)//2. Natłok różnych spraw spowodował, że zapomniałam zamówić dekoracje urodzinowe..na szczęście z pomocą przyszła koleżanka, która pożyczyła mi balon „3”(dziękuję Aneta♥), ja, z pomocą Zosi♥, zrobiłam śnieżną sówkę z balonów. Zosia ozdobiła też złoty balon napisem, a Tata przyniósł gałąź i ..radości Małego Człowieka nie było końca♥♥ A to najważniejsze. (Czasem zdarzają się różne wpadki, ale ważne jest, by się nie poddać i próbować coś wymyślić, żeby dziecku sprawić choć odrobinę radości.)//3. Czekając na gości..//4. Testowanie prezentów urodzinowych:)

Jak już wiecie- motywem przewodnim urodzinowego przyjęcia w tym roku były sowy, ulubione naszego Synka:) Z tej okazji pojawił się, własnoręcznie przeze mnie zrobiony tort w tym kształcie oraz ciasteczka(które pod moja nieobecność robił Tata z dziećmi♥)sówki , które były ozdobą babeczek z białą czekoladą, z kremem mascarpone i toffi.

IV Niedziela Adwentu…

Impreza urodzinowa Naszego Synka się udała, poimprezowy rozgardiasz ogarnęliśmy, choinka wróciła na swoje miejsce;), mogłabym odpocząć ale musiałam zasiąść jeszcze do blogowego wpisu…dlatego kończę już, a wam życzę miłego, przedświątecznego tygodnia!

A tak swoją drogą, jak myślicie? Czy Święta w tym roku będą białe?;)

Share

2 thoughts on “Świąteczny tydzień III

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *