Odliczanie do Świąt..

Odliczanie do Świąt..

Cześć!

Jak co roku o tej porze.. na moim blogu..

Będę codziennie dodawać wpisy- mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie..

Pojawią się nowe świąteczne przepisy oraz garść inspiracji..

Po raz trzeci- grudniowymi postami będę starała się wprowadzić Was w świąteczny klimat..

Blog to moja pasja, w którą wkładam wiele serca, czasu i energii. Nie zarabiam na reklamach, dzielę się z Wami bezinteresownie tym co u mnie się sprawdziło, co sama zwiedziłam z rodzinką, przetestowałam itd. Nie ograniczają mnie żadne terminy oraz zobowiązania, wobec tego sama muszę się motywować do pracy na blogu.

Jestem wdzięczna za Waszą obecność, ciepłe słowo i wsparcie.. a te okazujecie mi korzystając z moich przepisów czy inspiracji, komentując i udostępniając moje wpisy♥ To dla mnie bardzo wiele znaczy♥ Dziękuję po stokroć!

W tym roku postanowiłam pójść o krok dalej i założyłam konto na buycoffe.to,  za pomocą którego- jeśli ktoś będzie chciał docenić moja pracę blogową lub po prostu postawić mi kawkę;) będzie miał taką możliwość.

Ten znaczek będzie pojawiać się pod każdym wpisem, dodałam go także na stronę główną bloga.

Gdy w niego klikniesz,  przekieruje Cię bezpośrednio na moje konto, gdzie możesz wybrać rodzaj kawy i w łatwy sposób opłacić ją.

Korzystając z tej możliwości, nie deklarujesz się na nic, możesz postawić mi 1 kawę, 5 albo wcale;)

Będzie to po prostu sympatyczny gest z Twojej strony Drogi Czytelniku, a czasem bywa tak, że nawet mała kawka potrafi dodać energii i dmuchnąć w przysłowiowe żagle;)

Zaczyna się magiczny czas..

Tradycyjnie już- zapraszam jutro na blog!

 

 

 

 

 

 

Share