Migawki miesiąca- marzec.

Migawki miesiąca- marzec.

Witajcie!

 Wielkanocne Święta na blogu i nie tylko, tak zaprzątnęły mi głowę, że zapomniałabym o  migawkach marca! Ale już nadrabiam..

W marcu nasza Córcia obchodziła urodziny, mieliśmy małe przemeblowania, było trochę słodkości i trochę gości, nawet pogoda dopisywała i udało nam się zrobić pierwszego grilla na działce! Pokrótce wam o tym opowiem..

1.Idzie nowe.. do spania i na co dzień..//2. Trochę mi zajęło, nim przyzwyczaiłam się do nowej nie-typowej kanapy, ale wygoda w spaniu zrekompensowała mi wszystko!//3. Cudowny odcień tulipanów na Dzień Kobiet od męża, a w tle długo oczekiwana witryna na książki♥//4. Gdy masz małe mieszkanie to kombinujesz z miejscem do przechowywania, a tego nigdy za wiele..;)

Trochę słodkości, ale najpierw trzeba je sobie zrobić;)(zdj.1)//2. Czekamy na gości♥//3. Urodzinowy deser lodowy//

4.  Tym razem sama nie piekłam;)

  1. Kiedy to przeminęło.. nie wiem..//2. Tort „mapa”;)//3 i 4. Trochę radości dla potrzebujących Dzieci♥

1. Kawa, a poza kadrem bałagan związany z reorganizacją dziecięcego pokoju;)//2. Uroczy.. i Mój Synek i nowy kubek;)//3. Sezon na kawkę w ogrodzie mojej Siostry uważam za otwarty;)//4. Pierwszy grill na działce. Pogoda dopisała na tyle, że można było poobcinać róże, hortensje, lawendy.. ogarnąć rabaty po zimie..

Jedzenie, a jakże!;) 1. Sałatka wielkanocna, przepis tutaj//2. Inna wersja gyrosa, przepis wkrótce;)//3. Przekąska imprezowa- przepis mogę podać jeśli was zainteresuje;)//4. Zjazd food trucków- przepisu nie znam, ale to było grzechu warte ;D

Marcowy spacer.

Kwiatów, jak i jedzenia, nie może zabraknąć w migawkach;) 1. Przesadzanie storczyków, zlitowałam się w końcu nad nimi;)//2. Bukiecik urodzinowy naszej Solenizantki- od Chrzestnego♥// 3. Bratki i pierwsza ozdoba wielkanocna.//4. Wiosna na działce♥

1.Tulipany♥// 2. Dekoracje urodzinowe tworzone pod osłoną nocy//3. „Dziewczynka na łące”- kartka urodzinowa, która nas zachwyciła i  zawiśnie w ramce, w pokoju naszej dziewczynki. Oryginalny obraz został namalowany ustami przez Elodie Cazes, cudo!//4. Gąska.. która czeka na pewną wyjątkową istotę.. ale o tym napiszę dopiero w przyszłym miesiącu;)

Do napisania!

•Pozdrawiam•

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *