Migawki miesiąca-maj.

Migawki miesiąca-maj.

Hej!

Jeszcze chwilkę będę nieobecna na blogu, ale migawki musiały się pojawić;)

W maju byliśmy w Zakopanem i migawki głównie wokół tego wyjazdu się kręcą.. a poza tym nasza zwykła codzienność czyli spacery, działka i inne.. zapraszam:)

Majówka:)

•Dolina Strążyska•

Trochę kwiecia:)Jak maj, to i majowe bzy, szafirki jeszcze trzymają fason a to wszystko u teściowej w ogrodzie:)//3. Jakiś kwiatek u siostry;)// 4. Serduszka okazała u teściowej, która co roku mnie zachwyca.

W drodze na Rusinową Polanę♥

Maj obfitował w opady, są tacy, którzy mieli z tego frajdę;)

Widok z Rusinowej Polany♥

„Są na tym świecie ludzie, którzy marzą o wielkich domach, szybkich samochodach i milionach na koncie. Są też tacy, którzy marzą o małym domku w lesie z daleka od tych pierwszych…”

Sztuka kamuflażu..;)

Pieskie życie vs życie matki;)

Chciałabym mieć tyle energii co On!♥

Trochę działkowych kadrów- nowa rabata;)// kwitnąca azalia// irysy// pelargonie. Tak na prawdę mam bardzo mało majowych zdjęć z działki- częściej trzymałam w rękach kopaczkę niż aparat 😀

Nie mogłam przejść obojętnie♥

 

W drodze do Zakopanego wstąpiliśmy do Chochołowa.. podobnie jak Lanckorona– oczywiście zachwycił nas♥ Będzie wpis- dla miłośników drewnianej architektury-miejscówka obowiązkowa;) //4. Rośnie kolejny fan rustykalnych klimatów??? 😉

A całą naszą zakopiańską przygodę zorganizował w tajemnicy mój mąż, z okazji naszej rocznicy ślubu♥ // 2. W tym drewnianym kościółku, 10 lat temu, składaliśmy sobie przysięgę małżeńską..

„Kościół pod wezwaniem św. Jana Apostoła i Ewangelisty na Harendzie uznawany jest za najstarszy kościół drewniany na Skalnym Podhalu i jeden z najstarszych tego typu w Polsce.” 

//3 i 4 -A Giewont niezmiennie czuwa.. 

 

Spacer Doliną Strążyską do Wodospadu Siklawica

♥♥♥

 

Rusinowa Polana- spełnione marzenie♥

I ten moment, gdy miejsca, o których tylko czytałeś, widzisz na własne oczy!

♥♥♥

Spokój..

 

Share

2 thoughts on “Migawki miesiąca-maj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *