Migawki miesiąca- luty.

Migawki miesiąca- luty.

Hej!

Miałam przerwę w prowadzeniu bloga, spowodowane to było prywatnymi sprawami, a później wybuchła wojna na Ukrainie i posypało się wszystko.. Długo żyłam w zawieszeniu, bo z jednej strony boli, że u naszych sąsiadów tyle krzywdy się dzieje…tyle cierpienia.. a z drugiej strony chciałoby się żyć normalnie, zwłaszcza teraz, gdy przyszłość niepewna.. Normalnie już nie będzie, to pewne, ale od nas zależy czy będzie znośnie..

Pomału będę wracać do blogowania i do fotografii, bo sprawia mi to wiele radości, której nie chcę sobie odbierać..to pomaga mi walczyć ze stresem, którego każdemu z nas w obecnej sytuacji zapewne nie brakuje.. Jeśli macie coś takiego, co sprawia wam radość- róbcie to, by oderwać myśli, by nabrać siły, bo aby nieść pomoc, będziemy jej sporo potrzebować..

Zapraszam na migawki lutego..

Luty był dla mnie miesiącem wyzwań.. 2 z nich opisałam w tym wpisie.. nawet nie sądziłam, że odważę się na wspinaczkę górską zimą..;) Jeśli nigdy nie próbowaliście to polecam!

Walentynki.. Kartka od mojej Córeczki♥ (1)// róża od męża(2)// niespodzianka walentynkowa i pyszna zimowa herbata:)

Kreatywnie: 1. słońce//2. Imitacja lodu na kartce;)//3 i 4. U Franka rozgardiasz w karmniku, u Zosi spokój;)♥

1.Słodycz od Siostry:)//2. Dzień pizzy;)//3. Placki po góralsku// 4. Walentynkowa w-z tka.

1 i 2. Tłusty czwartek w górach, zjadłam pączka i od razu go spaliłam;) Był to także pierwszy dzień inwazji Rosji na Ukrainę..// 3. Postanowiliśmy odreagować trochę stres i zakończyć ferie zimowe w zimowej scenerii.. O Istebnej pisałam w poprzednim wpisie.. idealne miejsce na wyprawę z sankami:)//4. Retro detale nie mogły umknąć mojej uwadze..;)

Rodzinny czas.. teraz doceniam go jeszcze bardziej..// 1. Walentynkowy spacer..//2. Kino z Córcią i piękny film pt. „Wiki i jej Sekret”.//3. Obiad u Teściów i kluski na parze, pycha!// 4. Istebna raz jeszcze.

Bazie kotki, zwiastun wiosny..//2. Domowe pielesze.. taki tu spokój..//

Trzeba przewartościować życie na nowo.. i ruszyć.. bo to życie, choć w niepewności, toczy się dalej..

i wiosna przyjdzie też..

bez względu na okoliczności..

„Możesz ściąć wszystkie kwiaty, ale nie możesz powstrzymać nadejścia wiosny”.

– Pablo Neruda

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *