Migawki miesiąca- listopad.

Migawki miesiąca- listopad.

Cześć!

Wyjątkowo w tym miesiącu migawki zamieszczam jeszcze w listopadzie, bo od jutra zaczyna się blogowy kalendarz adwentowy! Tak, zwariowałam i znów będę codziennie publikować posty, aż do Wigilii:) Myślę, że dam radę, a jeśli zdarzy się jakiś mały poślizg to wybaczcie mi to;) Ale zanim zacznie się Magiczny Grudzień na blogu, muszą pojawić się  migawki listopada, zapraszam zatem…

  1. 1 Listopad//2. Sielskie klimaty//3. Córcia coraz starsza, więc nadrabiamy filmy familijne.. te z udziałem zwierząt zawsze powodują u mnie wzruszenie, nie inaczej było podczas oglądania filmu „Mia i Biały Lew” Polecam!//4. Migawki listopada będą krótkie, bo też nie miałam głowy do robienia zdjęć, myślami byłam już w grudniu…przy kalendarzu adwentowym dla dzieci..I co z tego, że koperty zrobiłam wcześniej jak całą resztę kończę na ostatnią chwilę…pewne rzeczy się chyba nigdy nie zmienią:))I mogłabym tego nie pisać, udawać idealną, ale idealna nie jestem:)A czy zdążyłam okaże się jutro..;)

Trochę jedzenia;) 1. Testujemy przepis//2. Gdy Mamy nie ma w domu całą sobotę, w niedzielę Rodzinka wita ją królewskim śniadaniem, jakby mówiąc- „tęskniliśmy”:)♥//3. Odpust Parafialny i kokoski:))//4. Tort urodzinowy z brzoskwiniami:)

Jesienne prace plastyczne z darów lasu, więcej pokazałam tutaj, //3. Dzień Misia:)//4. Kupiliśmy w tym roku sztuczną choinkę, nawet karton nie pozostał dla naszych artystów obojętny;)Pytanie tylko co by było gdybym chciała choinkę zwrócić..;)// Mały Chłopczyk i jego prace plastyczne♥

1.Nie mogłam się powstrzymać, Skrzat idealny!;)//2. Eksperyment z ozdabianiem świecy, pomysł podpatrzyłam na instagramie u „szydełkowe-zacisze„. Potrzebujemy: białej świecy, serwetki z wybranym motywem, łyżeczki i zapalonej świecy. Wycinamy wybrany fragment serwetki, ściągamy warstwy zostawiając jedną, następnie nagrzewamy nad świecą 1 stronę łyżeczki, gdy się nagrzeje, wówczas drugą stroną przyklejamy serwetkę w wybrane miejsce. Wosk pod wpływem temperatury nagrzanego metalu łyżeczki topi się, powodując, że serwetka się przyklei. Bardzo fajny i tani sposób na ozdobę świąteczną.//3. 1 Niedziela Adwentu..//4. Pierwszy śnieg..zbliża się ten magiczny czas wielkimi krokami..

Czy będziesz w grudniu ze mną? 😉 Zapraszam!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *