Migawki miesiąca- lipiec.

Migawki miesiąca- lipiec.

Hej!

Bez zbędnych wstępów przychodzę dzisiaj z zaległymi migawkami miesiąca.. To lato spędzam w ogólnym niedoczasie, wiele się dzieje, pozytywnie, chcemy to lato wycisnąć do ostatniego promienia słońca i na blog czasu mniej.. Ale niebawem jesień, może czas trochę zwolni..;)

W lipcu byliśmy chwilkę nad morzem, kilka dni u Mojej Mamy, której przez pandemię nie widziałam 2 lata;(, trochę czasu spędziliśmy w górskich klimatach, trochę uwagi musiałam poświęcić działce, przejechaliśmy sporo kilometrów na rowerach.. To wszystko zobaczycie poniżej, zapraszam.Pożegnanie morskich klimatów…zabieramy walizki upchane po brzegi pięknymi wspomnieniami..i.. jedziemy do mojej Mamy♥

 

1. Na tych schodach zapadały wszystkie moje młodzieńcze decyzje:)//2. Uszczupliłam kolekcję Mamy;) //3. Obiad u Mamy- najlepiej♥ //4. Gdy Twoje własne dziecko poznaje ścieżki wydeptane przez ciebie w dzieciństwie..♥

W odwiedzinach u Rodzinki♥ i kolejne skarby oddane w moje ręce, z myślą, że u mnie będzie im najlepiej;) Nie zaprzeczę;)

Warzywnik pod naszą nieobecność przerósł, dosłownie, nasze oczekiwania;)

Musieliśmy ogarnąć plony, jak widać rąk do pracy nie brakowało;)Szkoda, że tylko na chwilę, ale doceniam i to;)

W lipcu często robiliśmy placuszki z cukinii- przepis znajdziecie tutaj

1. Milusiński gość w naszym ogródku// 2. Kawa z widokiem..;)//3. Owocowe zbiory na które czekamy całe lato:)//4. Kocham emalię, marzyłam o takim imbryczku, dzięki dobrej duszyczce, marzenie się spełniło♥

Lipiec to także czas przetworów, oprócz ogórków zrobiliśmy dwie sałatki na zimę: z ogórków i z cukinii, przepis zamieściłam w zeszłym roku tutajMigawki miesiąca bez kwiatów? Chyba niemożliwe;) 1.Róża o idealnym kształcie u mojej siostry//2. Prezent od mojego Chrześniaka-cudowny kolor♥//3. Pashmina- czyli moje ogrodowe cudo, a obok zdjęcie zza kulis;DWypad nad rzekę.

 

Opis wycieczki do miejsca, które skradło moje serce tutaj

Rowelove♥ 1. Kadr z długiej trasy podczas której towarzyszyła nam moja siostra i jej Córka♥// 2. i 3. Gdzieś na wiejskich drogach..//4. Wspomnienie pięknego letniego wieczoru..żal było wracać do domu..wydłużaliśmy ten moment w nieskończoność, nabijając dodatkowe kilometry;)

Nasza Kochana Turystka:)

Gasząc pragnienie na różne sposoby…;)

1. Przekąska przygotowana przez moją Córcię dla mnie:)//2. i 3. Można powiedzieć, że troszkę zdrowszy fast-food, bo zrobiony w domu;)//4. Obiad nad rzeką.

W lipcu mój mąż obchodził okrągłe urodziny. Przygotowaliśmy dla niego niespodziankę: słoik pełen życzeń-dokładnie 40;), ulubione ciasto kakaowe, kartkę urodzinową i girlandę.. Takie prezenty od serca pamięta się najdłużej..

A  w weekend odbyła się impreza urodzinowa numer jeden;), jak widać dzieci także brały czynny udział w przygotowaniach♥Więcej zdjęć z tego spaceru tutajWsi spokojna, wsi wesoła..1. U dziadków:)//2. Garaż dziadka to jak jaskinia pełna skarbów dla Małego Odkrywcy:)//3. Rodzeństwo♥//4. Lato, lato wszędzie..Lipiec zdecydowanie był miesiącem uważności.. na rodzinę, lato i otaczającą przyrodę…

 

 

 

Share

2 thoughts on “Migawki miesiąca- lipiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *