Migawki miesiąca- kwiecień

Migawki miesiąca- kwiecień

Cześć!

Póki jeszcze maj, zamieszczam migawki kwietnia;)

  1. Jeden Bocian wiosny nie czyni.. i jak to mówią, kwiecień plecień.. i taki też był ten miesiąc.. 7 kwietnia spadł śnieg;) a wydawałoby się, że już wiosna przyszła, bo tak pięknie wszystko zaczęło budzić się do życia…

Dekoracje wielkanocne, a w tle śnieg;)

Wielka Sobota i przygotowania do Świąt..

Świąteczny czas.. i prezent od Zajączka.. Lisek Urwisek.. bardzo fajna gra detektywistyczna:)

 Korzystając ze sprzyjającej pogody.. działkowy relaks..

    Trochę wiosny do domu przyniosłam z działki:) zajęłam się też domowym zielnikiem:)

A miesiąc kwiecień zakończyliśmy we Wrocławiu.. migawki z tego miasta- w poprzednim wpisie:)

Pozdrowienia!

Share

2 thoughts on “Migawki miesiąca- kwiecień

  1. Niesamowite, jak bardzo zmienne mogą być nasze polskie miesiące, a kwiecień potrafi naprawdę zaskoczyć! Czuję pewien klimat w tych migawkach. Ten kontrast między wiosennymi kwiatami, a niespodziewanym śniegiem. Muszę przyznać, że uwielbiam, gdy w domu, mimo zimowej aury za oknem, panuje ciepło i przytulność. Właśnie dlatego postanowiłam w tym roku do swojej jadalni dodać ciemniejsze, drewniane meble w stylu skandynawskim. Ich ciepły odcień świetnie kontrastuje z bielą śniegu za oknem, tworząc przytulną atmosferę. Dekoracje wielkanocne na pewno były by uroczym dodatekiem do tej aranżacji. Wzmianka o domowym zielniku zainspirowała mnie do stworzenia niewielkiego kącika ziołowego w mojej kuchni. Zastanawiam się nad dodaniem do niej również stylu boho, który myślę, że będzie świetnie współgrał z zielonymi roślinami.

    1. Dziękuję za piękny komentarz:) styl boho jest bardzo na czasie, który idealnie będzie współgrał z zielenią roślin. Życzę powodzenia w zmianach:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *