Migawki miesiąca- czerwiec.

Migawki miesiąca- czerwiec.

Życie po prostu jest. Trzeba płynąć wraz z nim.

Jerry Brown

Migawki miesiąca pozwolą za kilka miesięcy/lat wrócić do tego co było, a co było w czerwcu? Nasza rocznica ślubu, urodziny- moje, mojej mamy, śp. Taty, moich 2 sióstr.. Dzień Ojca, zakończenie pierwszej klasy Naszej Córci.. i wiele innych codzienności…

2 czerwca obchodziliśmy 10 rocznicę ślubu, dostałam 10 gigantycznych róż♥

Truskawkowy zawrót głowy: część z mojego ogródka, część z ogrodu mojej teściowej. Część zamroziłam, część spałaszowaliśmy ze smakiem;)

  1. Rocznicowe słodkości//2. Moje ulubione ciasto z truskawkami- biszkopt+krem mascarpone+truskawki+galaretka – zrobiłam na swoje urodziny.//3 i 4. Ciasto łyżką mieszane z truskawkami- na Dzień Ojca.

Czerwiec to także czas róż.. na zdjęciu 1- Pashmina, jedna z tych róż, bez których sobie swojego ogródka nie wyobrażam♥// na zdjęciu 2- róża Old Port, ma piękny fioletowo- fuksjowy kolor♥

Ta róża doczekała się osobnego wpisu- sprawdź tutaj.

 

1.Gdy Siostra kupi Braciszkowi prezent na imieniny♥//2. Gdy Syn dorwie twój telefon by zrobić fotkę;)//3. ” Mamo ja to wiem!”//4. Prezent od Rodziców dla Córeczki za wzorowe ukończenie 1 klasy♥ Poza tym to bardzo ciekawa książka- polecam.

Dzień Ojca i wielkie przygotowania;)Dzieciaczki, z moją niewielką pomocą, jeszcze ciasto zrobiły♥

Lubię te nasze wiejskie krajobrazy..

rowerem, spacerem, pociągiem..

Działka a na niej: zbiór owoców (w czerwcu-poziomek i truskawek), pielenie, tworzenie nowych rabat.. ogólnie-niekończąca się historia..;)

Bukiety urodzinowe od moich Sióstr♥ na 2 zdjęciu bukiet z róży Pomponelli♥//3 i 4- moja piwonia w rozkwicie, jak co roku mnie zachwyca.

Szczeniak i dostojna starsza Pani;)

Jakby wam mało było różanych kadrów w tym wpisie..;) Wspominałam, że czerwiec to miesiąc róż?;)

Do napisania niebawem!

Mariola

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *