Kalendarz adwentowy 2021.

Kalendarz adwentowy 2021.

Witajcie w grudniu!

Jest to pierwszy wpis z 24, które planuję opublikować w tym miesiącu. Jak zapewne się domyślacie, jestem wielką entuzjastką, żeby nie powiedzieć fanatyczką;) celebracji świątecznych dni, więc mam nadzieję, że uda mi się trochę umilić Wam czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

1 grudnia to w naszym domu czas, gdy magia przeplata się z rzeczywistością;) Rano przyszedł Skrzat, który zostawił list powitalny i prezent, którym była tablica do odliczania świątecznych dni. Poprzednie wersje kalendarza 2019, 2020.

Forma się nie zmieniła, Skrzat nadal przynosi listy oraz upominki. W listach zamieszcza różne zadania itp. Prezenty to głównie przydasie, które wykorzystamy w świątecznym okresie. Najprawdopodobniej w migawkach świątecznych tygodni będę co nieco pokazywać;) Zapraszam do oglądania!

 

 Oprócz kalendarza tradycyjnego, będziemy czytać także kalendarz książkowy: powieść opisana w 24 rozdziałach.. Intrygujące ilustracje..historia zapowiada się ciekawie, czuję, że będzie magicznie..

W tym roku Skrzat pomyślał także o mamie i tacie;) Za sprawą pewnej Leśnej Wróżki, poczułam dziecięcą radość z niespodzianki.. Dziękuję♥ (Can You hear me?;))

Idę zatem zrobić sobie herbatę i posłuchać świątecznych piosenek:) a Was zapraszam na

magiczny grudzień z rustykalnym domkiem!

Do jutra!

Share

7 thoughts on “Kalendarz adwentowy 2021.

  1. Całe popołudnie zaglądałam i czekałam na informacje, czy Skrzat się pojawił. U Was to jest dopiero magia Przecudowne ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *