MAGICZNY  GRUDZIEŃ:  # 1 –  Kalendarz adwentowy 2020

MAGICZNY GRUDZIEŃ: # 1 – Kalendarz adwentowy 2020

Dzień dobry w grudniu!

Jak co roku, o tej porze, w naszym domu dzieje się magia..

Pojawia się kalendarz adwentowy, którego autorem jest Skrzat Helpik..  Przynosi On codziennie  listy oraz w każdą Niedzielę Adwentu- prezent. To jest pewne, natomiast, raz na jakiś czas, w ciągu tygodnia, także coś przyniesie. Raczej drobnostki, które i tak kupiłabym do robienia np ciasteczek lub kartek świątecznych. Chcę by Zosia miała element zaskoczenia;) W listach, oprócz kilku słów od Helpika, pojawią się także świąteczne zagadki, quizy lub zadania do wykonania np lepienie uszek do barszczu czy pieczenie ciasteczek. Dodatkowo oprócz listów pojawiły się rulony, które skrywają zadania świąteczne do pokolorowania. W zeszłym roku Skrzat przyniósł skrzynkę na listy, w tym roku ją trochę stuningowałam 😉 Tamta nie spełniała do końca moich gustów estetycznych 😉 Tutaj możecie zobaczyć poprzednią wersję.. 😉 Zapraszam do oglądania tegorocznego kalendarza adwentowego.

(Franio także dostanie jakieś upominki, w te same dni co Siostra, bo jest na tyle duży, że byłoby mu przykro, że on nic nie dostał.. a mi razem z nim.. Na wykonywanie zadań przyjdzie jeszcze czas, może już w przyszłym roku♥)

1. do pobrania tutaj// 2. Autorką papeterii ze zdjęcia jest Daria Kowerska, która udostępniła ją za darmo tutaj, //

3. i 4. Cały kalendarz adwentowy, oraz papeterię z 4. zdjęcia, których autorką jest Katarzyna Stróżyńska Goraj, możecie pobrać tutaj.

Polecam prace tych utalentowanych dziewczyn, bo malują cuda!

Linki : 1 i 2 do pobrania tutaj, zdjęcie 3 tutaj, zdjęcie 4 tutaj

Papeteria od Darii Kowerskiej i jeden z 24 listów od Skrzata;)

Skrzynkę ozdobiłam także pracą Katarzyny Stróżyńskiej Goraj, to są elementy kalendarza adwentowego, ale wydrukowane w większym formacie. Przykleiłam poszczególne elementy klejem, a następnie, by zabezpieczyć, pokryłam całość przezroczystą okleiną meblową. Sznurek przykleiłam klejem na gorąco.

  Kartkę pocztową Skrzaty (mama+ tata) tworzyły na komputerze, pod osłoną nocy 😉 Stemple pocztowe pochodzą z tej strony

Jak na początku napisałam, w grudniu dzieje się u nas magia.. dlaczego nie mogłabym wprowadzić jej także na moim blogu.. Jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów, będę codziennie zamieszczać posty, aż do 24 grudnia. Życzcie mi powodzenia;) i zapraszam do spędzenia tych grudniowych, magicznych dni, ze mną ♥

Mariola.

 

Share

7 thoughts on “MAGICZNY GRUDZIEŃ: # 1 – Kalendarz adwentowy 2020

  1. My życzymy powodzenia, trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością na każdy dzień, by móc choć trochę przeżyć z Wami ten grudzień! Zwłaszcza jeśli posty będą w klimacie tego cudownego kalendarza adwentowego! Jaki on jest piękny! ❤ widać multum pracy, która jest przez Was w niego włożona! ❤

    1. Dziękuję, nie ukrywam, że trochę mi zeszło, ale czego się nie robi dla tej szczypty magii;) Zapraszam serdecznie, będę się starać by było klimatycznie:*

  2. Ależ jestem pod wrażeniem! A bacząc na postanowienie codziennych wpisów nie pozostaje mi nic innego jak życzyć dłuższej doby:))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *